Commissies

Wedstrijdcommissie(Weco):
Thea Moen weco@gcveldzijde.nl

Damescommissie:
Ria de Graaf damescommissie@gcveldzijde.nl

Herencommissie:
Norman Manley herencommissie@gcveldzijde.nl

HerenSeniorencommissie:
Aad Kooijman herensenioren@gcveldzijde.nl

Handicap & Regelcommissie:
Paul Thole hrcom@gcveldzijde.nl

Jeugdcommissie:
Natascha Hellegers jeugdcommissie@gcveldzijde.nl

Nieuwe ledencommissie:
Frits Gobée nlc@gcveldzijde.nl

Redactiecommissie:
Marjolijn Stassen marjolijnstassen@gcveldzijde.nl

Competitiecommissie:
Cora Jonkers competitie@gcveldzijde.nl

Weco Par 3:
Cees Vos wecoPar3@gcveldzijde.nl

Marshalcommissie:
Liesbeth van der Velden marshal@gcveldzijde.nl

Overige commissies en e-mail adressen:

Ledenadministratie ledenadministratie@gcveldzijde.nl
Automatiseringscommissie (E-Golf4U) computer@gcveldzijde.nl
Websitebeheer en onderhoud commissie webmaster@gcveldzijde.nl
Advertenties Clubblad advertenties@gcveldzijde.nl
Golfschool golfschool@gcveldzijde.nl
Golf-Bridgecommissie golfbridge@gcveldzijde.nl
Algemene info info@gcveldzijde.nl
Stichting Handicart clubconsul handicart@gcveldzijde.nl
Stichting Old Grand Dad clubconsul info@gcveldzijde.nl
   

Vragen over uw handicap:
handicap@gcveldzijde.nl

Vragen over spelregels:
regelforum@gcveldzijde.nl